Druty PRYM ergonomics - Knitting 3.0

Przez 1200 lat druty były wykonywane na tej samej zasadzie - okrągły wałki, które zwężają się do punktu na jednym końcu i gałek na drugim. Najwyższy czas na innowacyjne zmiany.

Firma PRYM bazując nz szczerych rozmowach z użytkownikami wzięła pod uwagę każdą uwagę i przepracowała wiele pomysłów by od nowa całkowicie przeprojektować druty - materiał, kształt, funkcje, ergonomię... w skrócie: nowe podejście do dziergania.

Rezultatem jest rewolucyjna innowacja - zupełnie nowe generacja drutów dziewiarskich PRYM ergonomics. Prosto z Niemiec.

Innowacje tkwią w szczegółach.

Hook tips

Nowe końcówki drutów w w kształcie kropli od razu pomagają podnieść i prowadzić
włóczkę bezpiecznie i gładko.
Taki zaczep końcówki ułatwiają początkującym w rozpoczęciu, a doświadczonym umożliwiają pracę szybką i bardzo cichą.

 

Morthing body

Początek drutu jest okrągły, a następnie przechodzi w kształt o przekroju trójkąta. Dzięki czemu ściegi są tworzone na okrągłej części drutu, która umożliwia właściwe formowanie każdego oczka, a następnie robótkę łatwo przesuwać na części o trójkątnym przekroju. Dzięki modyfikowanemu przekrojowi ściegi ślizgają się po drucie bez szarpania, co skutkuje łatwiejszą pracą bez konieczności ciągłego naciągania ściegów po drucie.

 

Click heads

To dwa rozwiązania w jednym. Te genialnie zaprojektowane klikające główki trzymają parę drutów razem, a podczas pracy służą jako agrafka do robótek ręcznych dzięki czemu szybko i łatwo można szczepić oba druty i zabezpieczyć pracę.

 

Wysokiej jakości materiał

Całkowicie nowe doświadczenia w pracy ponieważ druty PRYM Knitting 3.0 wykonane są wysokiej jakości, wypolerowanego materiału syntetycznego, który jest wyjątkowo lekki i elastyczny. Natychmiast po wzięciu do rąk rozgrzewa się do ich temperatury i można się nimi bardzo cicho posługiwać się. Neutralna alabastrowa biel idealnie odcina się od włóczek w dowolnym kolorze. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl